Stella, салон штор в Броварах

Штори і декор

Французькі штори

Французькі штори - витончене і одночасно урочисте прикраса вікна, їх вишукана простота мимоволі притягує увагу. Вони можуть бути виконані з легкої тюлевою тканини або цупкого важкого полотна. У класичному варіанті використовують щільний шовк з атласним переливом або з гладкою текстурою, можна також використовувати вуаль, органзу.

Невід'ємний елемент класичного інтер'єру. Такі штори ідеально підходять до залу, спальні, дитячій кімнаті, кабінету і навіть кухні.

Традиційно використовуються для додання приміщенню більшої урочистості та парадності. Замовивши їх, ви отримаєте гарний настрій, вишуканий вигляд вашого вікна та море захоплень й комплементів Ваших близьких.

frantsuzskie-shtoryi-01

Австрійські штори

Австрійські штори – це вид римських штор, відрізняються лише тим, що не мають горизонтальних стрижнів. Завдяки цьому нижній край штор набуває округлі форми – так звані буфи.

Добре виглядають з бахромою з боків, для таких штор краще всього підібрати еластичну, м'яку, немнущуюся тканина. Також можна використовувати блискучу тканина: шовк, тафта, батист, поліестер. Останнім часом стало модно використовувати вуаль, яка надає шторам легкість та інтимність.

Цей типаж штор відрізняється від усіх інших своєю неймовірною легкістю, невимушеністю, вишуканістю.

Штори і декор, фото-1

Римські штори 

Римські штори – один з кращих способів декоративно прикрасити вікно на сьогоднішній день. Це рівні полотнища тканини, які можна збирати за допомогою ланцюгового механізму. Ніж-то римські штори нагадують японські, вони також дуже зручні і функціональні. Їх можна встановити в отворі вікна, стіни та навіть на стелі.

Можна повісити в будь-якому приміщення. Вони поєднуються з будь-яким інтер'єром і розміром кімнати, офісу, кухні і т. д. Великий вибір тканин та кольорів дозволяє підібрати варіант, повністю відповідний вашої фантазії і бажання.

Для пошиття штор, в принципі, можна використовувати будь-які види тканин, але краще всього - порт'єрна тканина. Це функціональний, практичне, просте й в той же час досить суворе та елегантне рішення прикрасити свій будинок.

i (1)

Лондонські штори

Лондонські штори відносяться до класу підйомних штор. В опущеному стані це рівне полотно, а в зібраному – ефектні великі складки. Кріпляться до профільного карнизу, який оснащений підйомним механізмом. Цей вид штор, дуже простий та зручний у застосуванні.

Для пошиття таких штор в основному використовують два виду тканини: шотландську клітку з рослинним орнаментом, подовжню смужку з квітами, набивний ситець з гладкою тканиною. При розкритті складок стає видним «внутрішній» малюнок.

Матеріал для лондонських штор використовується м'який, найбільш популярними видами є репс, тафта та інші тканини, які добре тримають форму. Лондонські штори надають інтер'єру англійської вишуканості, чарівності, і в той же час простоти.

91ab467c48b0420aa380d7edb9fcf241

Класичні штори

Класичні штори – це універсальний вид штор, його легше всього пристосувати до будь-якого інтер'єру.

Вони являють собою прямі портьєри, які доповнюють тюлеві завіси. Найчастіше такі штори декорують ламбрекенами. Класика ніколи не вийде з моди і завжди актуальна.

Можна пошити практично з будь-якої тканини, наприклад, шовк, велюр, оксамит, сатин, парча, тюль та ін Особливу увагу потрібно приділити декоративним елементам: тасьма, підхоплення, шнури, кисті, рюші та ін.

Ці штори підходять для будь-якого сучасного житла: зали, дитячої або спальні.

dsc_0432-1

Японські штори

Японські штори – це оригінальне та сміливе рішення прикрасити свій інтер'єр.

Вони складаються з декількох тканинних панелей, які переміщуються по багатошарового карниза. Зверху та знизу є жорсткі вставки, які не дозволяють шторам складатися. Конструкція штор нагадує вертикальні жалюзі. Вони дуже зручні і практичні. Вид панельних штор залежить від вашої фантазії, тканини панелей можна комбінувати різними способами. Тільки японські штори дають можливість використовувати до 10-12 полотен різної текстури і колірної гами.

Крім функціонального призначення, зраджують яскравість, барвистість, дивовижний і витончений вид.

1310308056_6

Мотузкові та роликові моделі (екрани)

Мотузкові (стек гілок) завіси – невід'ємна частина сучасних офісів або просторих приміщень. Їх вибирають прогресивні люди молодого віку. Зручну конструкцію продавці збирають за вказаними вами параметрами:

ширині вікна;
висоті стелі;
відтінку;
текстурі;
фактурі.

Екрани (роликові штори)

Екранами закривають маленькі вікна. Вони представлені у вигляді згорнутого полотна. Виробляють установку циліндричного корпусу з механізмом усередині над вікном. Варіант незвичний для споживачів. Але він, безсумнівно, серед всіх інших аналогічних виробів виділяється своєю оригінальністю.

Штори і декор, фото-2
Штори і декор, фото-3

Мистецтво під назвою вітраж

В наш час вітражі знову відроджуються та повертаються в наше життя, прикрашаючи інтер'єри офісів, будинків і квартир.

Більш того, сучасний вітраж – це одне з найбільш виразних засобів в дизайні інтер'єру, формує особливу та неповторну атмосферу в приміщенні.

Якщо раніше розрахунок був виключно на природний сонячне світло, то на сьогоднішній день все частіше застосовується штучне освітлення та різного роду підсвічування, що створюють незвичайну і дивну атмосферу затишку та тепла в будинку, т. к. скло чудово працює зі світлом, що дозволяє по-різному висвітлювати зони приміщення.

А завдяки сучасним технологіям, а також постачання ряду видів вітражних технік на конвеєр, ціна на таке задоволення, яке вважалося раніше розкішшю, стала доступною для багатьох верств суспільства.

Штори і декор, фото-4
Ми в мережі